Фанера

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Фанера шлифованная 1525*1525*15мм

0

295.00 грн.

На складі

..

Код товару: Фанера шлифованная 1525*1525*10мм

0

200.00 грн.

На складі

..

Код товару: Фанера шлифованная 1525*1525*6мм

0

138.00 грн.

На складі

..

Код товару: Фанера шлифованная 1525*1525*8мм

0

265.00 грн.

На складі

..

Код товару: Фанера шлифованная 1525*1525*4мм

0

105.00 грн.

На складі

..

Код товару: Фанера шлифованная 1525*1525*12мм

0

240.00 грн.

На складі

..

Код товару: Фанера шлифованная 1525*1525*18мм

0

355.00 грн.

На складі

..

Фанера

Фанера є композитним матеріалом. Виробляється вона з натуральної деревини. Для виготовлення фанери використовують тонкі шари деревного шпону, які склеюють один з одним. Дані шари розташовуються перпендикулярно один одному. Саме завдяки такій технології виробництва матеріал, фанера має високу міцність. Листи фанери мають великий розмір. Праметри фанерного листа мають важливе значення при проведенні деяких типів робіт.

Головні моменти

Проводиться фанера згідно з нормами ГОСТу. Матеріал, крім своєї міцності, має високий рівень гнучкості. Завдяки цьому, з матеріалу можна спорудити конструкції різного розміру і форми. Наприклад, часто з фанери монтують декоративні закруглені арки, колони, ніші.

З екологічної точки зору фанера є відносно безпечним матеріалом. Потрібно враховувати, що, крім шпону, при виробництві фанери використовують ще й склади, що клеять, які можуть містити токсини. Найбезпечнішим видом фанери є ФБА, цей матеріал практично не містить хімічних речовин. Всі інші типи фанери містять летючі формальдегіди.

Фанера є досить міцним матеріалом, проте високим рівнем довговічності і зносостійкості матеріал не відрізняється. Фанера піддається негативному впливу вологи і різних хімічних речовин.

На фанері можуть виникати цвіль і грибок, якщо фанера довго контактує з вологою, вона почне розбухати і розшаровуватися. Краще віддавати перевагу хвойному типу фанери, так як даний тип деревини відрізняється більш високим рівнем стійкості та міцності.

У фанери є і ще один істотний недолік - схильність до горіння. Використовуючи даний матеріал, обов'язково необхідно враховувати цей факт. Щоб матеріал не піддавався горіння, потрібно або вибирати спеціальні важко возгараемие сорти фанери, або проводити спеціальну обробку матеріалу.

види фанери

Фанера вважається популярним будівельним матеріалом, тому виробники постаралися сформувати великий асортимент варіантів. Розглянемо основні варіанти.

1. Меблева фанера. Це матеріал, який ідеально підійде для виробництва меблів різного типу. Міцність і надійність фанери створюють зручність при експлуатації.

2. Будівельна фанера. Це будівельні плити, створені на основі берези, тому вони ідеально впораються з температурними перепадами, різними рівнями вологості, зберігаючи при цьому свою цілісність.

3. Опалубочная фанера. Матеріал відрізняється високою вологостійкістю і міцністю, тому він ідеально підійде для облаштування конструкцій на відкритому повітрі.

4. Декоративна фанера. Виріб надає можливість оформити простір, підкреслюючи при цьому його основні декоративні властивості.

Фанера - це універсальний матеріал, але при цьому потрібно правильно його підібрати серед всього існуючого асортименту видів.