Лиштви

На сторінці:
Сортувати:

Код товару: Наличник (70*10 мм) МДФ (универсальный)

0

55.00 грн.

На складі

Лиштва (70 * 10 мм) МДФ (універсальний) Ви завжди зможете купити лиштва (70 * 10 мм) на нашій базі б..

Код товару: Наличник (64*6 мм) МДФ

0

44.00 грн.

На складі

Лиштва (64 * 6 мм) МДФ Купити дверні лиштви (64 * 6 мм) Ви завжди зможете на базі будівельних матер..

Лиштви

Подібна технологія має на увазі заміну традиційних дверних наличників на облицювання, скомпоновану з безлічі окремих елементів в єдину художню конструкцію.

Фрагменти облицювання виконуються в основному з дерева. Застосування більш неординарних матеріалів залежить в цілому від фантазії дизайнерів.

Дерев'яні елементи виконують у вигляді невеликих плиток необхідної конфігурації. Краї плиток по периметру з лицьового боку обробляються декоративною фрезою.

Загальна компоновка може бути виконана приблизно в такому плані. Посередині верхньої частини дверного блоку закріплюють першу дерев'яну плитку. Форма її повинна відповідати завданню: вінчати всю композицію, тому вона виготовляється в єдиному екземплярі і більшого розміру по висоті. Її нижня частина повинна бути вже верхньої, а верхня ще й закруглена.

Потім облицьовують верхні кути дверного блоку. По парі плиток на кожен кут. Одна з горизонтальною стороні дверної коробки, інша по вертикальній її стороні з'єднуються під кутом в 45. Ці плитки теж виконується трохи крупніше, ніж всі інші, щоб підкреслити портальное значення дверного отвору.

Такі ж плитки допустимо встановити і в нижній частині дверного блоку.

Простір між встановленими плитками заповнюється плитками іншого фасону і більш дрібними за розміром. Кількість і розмір плиток вираховується в залежності від наявного простору, але з дотриманням симетричності. Як варіант для заповнення двох вертикальних частин облицювання, це чергувати невеликі квадратні плитки з продовгуватими екземплярами, у яких одна зовнішня від дверей сторона злегка закруглена.

У верхній частині буде достатнім заповнити простір між центром і кутами великими цільними плитками. Конфігурація їх по висоті повинна змінюватися від центральної частини до кута до убування по закругленою траєкторії.

Кріпити плитки найкраще на клею, додатково фіксуючи їх за допомогою цвяхів з відкушений капелюшками.

Замість плиток з декоративною фрезеруванням, реально застосувати імітацію під плоский камінь. Деревину для таких плиток слід використовувати певних порід з більш розмитою структурою волокон таких, як осика, вільха, тополя.

Щоб домогтися схожості з каменем краю плиток замість фрезерування необхідно обробити закругленою стамескою. Зрізи треба виконати нерівними шматками, імітуючи збиті краю натурального каменю.

Фарбувати цю плитку слід теж відповідно до природи каменю в морилку з переважанням сірих, горіхових тонів.